Ostatné služby
Pavol Nahalka
Oprava a údržba motorových vozidiel
- Obec
- Hozelec
- Od roku
- 1999
- IČO
- 37 110 454
Pavol Nahalka
Živnostník (fyzická osoba)
- Miesto podnikania
- 059 11 Hozelec
- Na trhu od
- 1. septembra 1999
- IČO
- 37 110 454
- Právna forma
- Živnostník (fyzická osoba)
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Podnikanie v číslach
- 27
- rokov na trhu
- 1999
- rok vzniku
- 13
- položiek predmetu činnosti
O podnikateľovi
Spoznajte Pavol Nahalka
Pavol Nahalka – živnostník (fyzická osoba) s miestom podnikania v obci Hozelec. Podniká od 1. septembra 1999.
Podľa klasifikácie SK NACE patrí do odboru „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania tvorí 13 položiek, napríklad autoopravárenské práce, veľkoobchod v rozsahu voľných živností a maloobchod v rozsahu voľných živností.
Základné údaje
- Obchodné meno
- Pavol Nahalka
- Právna forma
- Podnikateľ-fyzická osoba-nezapísaný v obchodnom registri
- IČO
- 37 110 454
- Dátum vzniku
- 1. septembra 1999
- Miesto podnikania
- 059 11 Hozelec
- Živnostenský register
- Okresný úrad Poprad, vložka č. 706-13648
- Sektor (ESA 2010)
- Samostatne zárobkovo činné osoby
- Odbor (SK NACE 95.31)
- Oprava a údržba motorových vozidiel
Údaje pochádzajú z verejných registrov (aktualizované 1. mája 2026). Nejde o oficiálnu stránku subjektu.
Predmet podnikania
Čím sa Pavol Nahalka zaoberá
Predmet podnikania podľa záznamu v registri – 13 položiek.
-
Autoopravárenské práce
-
Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
-
Maloobchod v rozsahu voľných živností
-
Sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby
-
Pomocné stavebné práce
-
Maliarske, natieračské a sklenárske práce
Zobraziť všetkých 13 položiek predmetu činnosti
- Autoopravárenské práce
- Veľkoobchod v rozsahu voľných živností
- Maloobchod v rozsahu voľných živností
- Sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby
- Pomocné stavebné práce
- Maliarske, natieračské a sklenárske práce
- Podnikateľské poradenstvo
- Mechanické úpravy na zákazku alebo na zmluvnom základe
- Reklamná, inzertná a propagačná činnosť
- Prenájom hnuteľných vecí
- Servis športového náradia
- Natáčanie na video
- Fotografické služby
Časté otázky
Základné informácie o podnikateľovi
Odpovede na najčastejšie otázky zostavené z údajov verejných registrov.
Kde podniká Pavol Nahalka?
Miesto podnikania je v obci 059 11 Hozelec.
Čím sa Pavol Nahalka zaoberá?
Podľa klasifikácie SK NACE ide o odbor „Oprava a údržba motorových vozidiel“ (95.31). Predmet podnikania zapísaný v registri zahŕňa napríklad: autoopravárenské práce; veľkoobchod v rozsahu voľných živností; maloobchod v rozsahu voľných živností; sprostredkovanie obchodu, služieb, dopravy a výroby.
Aké je IČO – Pavol Nahalka?
IČO je 37 110 454.
Odkedy podniká Pavol Nahalka?
Podnikanie začalo 1. septembra 1999. Na trhu pôsobí 27 rokov.
Podnikáte pod týmto menom?
Získajte túto stránku pre seba
Táto stránka vznikla automaticky z verejných registrov. Pripravíme vám vlastnú – s vašimi textami, fotografiami, službami a kontaktmi. Nechajte nám e-mail, ozveme sa a stránku doladíme podľa vašich predstáv.
Získať vlastnú stránkuPožiadať o odstránenie profilu Ste dotknutá osoba alebo zástupca subjektu?
Údaje v tomto profile pochádzajú z verejných registrov (Register právnických osôb, podnikateľov a orgánov verejnej moci, Register účtovných závierok) a sú zo zákona verejne dostupné. Na žiadosť profil z katalógu sko.sk odstránime – prestane sa zobrazovať a vyhľadávače ho vyradia. Údaje v štátnych registroch sa tým nezmenia. Viac v ochrane osobných údajov.